מלאוי זמביה מוזמביק בוצואנה זנזיבר טנזניה קניה נמיביה מפלי ויקטוריה דרום אפריקה


אוקוונגו דלתא נפעמים בטבע                          


חבילה המשלבת ענג של יוקרה                                          

CAF L10 : קוד טיול                                                      


לחץ לוידאו על קניה
! בחר והקלק על הקוביה להמשך

מידע כללי


ליצירת קשר

    

   

חבילה המשלבת ענג של יוקרה, רומנטיקה ותחושת הרפתקה בנתיבי המים בדלתא של נהר האוקוונגו, שפע של חיות בר בשמורת צ'ובי בצפון מדינת בוצוואנה וההוד של מפלי ויקטוריה אחד משבעת פלאי עולם בצפון זימבבואה. מקום דיווד ליוינגסטון, האירופי הראשון שכף רגלו דרכה במקום קבע את האמירה: "אפילו מלאכי מרום היו נשארים נפעמים נוכח המראה השגיב"


קמפ' אוקוונגו  טיולי טבע רגליים מודרכים  ברכב ספארי פתוחימים 1-2 הדלתא של נהר האוקוונגו

נצא בטיסה משדה התעופה ביוהנסבורג לעיירה מאון בבוצואנה הממוקמת ליד הדלתא של נהר האוקוונגו ונמשיך בטיסת צ'רטר במטוס קל אל קמפ' אוקוונגו בו נשהה בשני לילות הבאים.
מקורות נהר האוקוונגו הם מי הגשמים בהרי אנגולה הזורמים אל הקצה הצפוני של מדבר הקלהרי ויוצרים נווה מדבר ייחודי עם לגונות ואין ספור של נתיבי מים.
שטח הדלתא כ-10,000 קמ"ר שמכוסה בסבך עצי דקל הפניקס, צמחי פפירוס ושושנת המים לילי בצבעים מרהיבים.
מי הנהר העשירים בדגים הם גן עדן למבחר רב של ציפורים, כאשר המפורסם שבהם הוא העיטם הקולני. במים אפשר למצוא קרוקודילים והיפופוטמים לצד זוחלים דו-חיים. ביבשה אפשר לצפות בעדרי פילים זברות ומבחר סוגים של אנטילופות.

לינה: 2 לילות אירוח מלא באוהלי ספארי מרווחים. 

פעילויות:
הפעילויות נערכות על ידי מדריכים מקצועיים ומנוסים בני המקום וכוללות שייט בסירות מקורו ( סוג של סירת קאנו מגזע עץ מקומי). אין כמו שייט בתעלות המים בין האיים, בו אפשר להתענג על השלווה של הטבע והזדמנות לראות את היצורים הקטנים של הדלתא. לחילופין שייט בסירת מנוע סביב הלגונות ונתיבי המים לתצפית על הנוף הפנורמי. בנוסף טיולי טבע רגליים מודרכים באיים השונים של הדלתא המאפשרים תצפית על חיות הבר. אפשרות מעולה לצפרות, בדלתא יותר מ- 400 מינים של ציפורים. 

בבניין הראשי של הלודג' המוצל על ידי עצי מנגוסטין ענקיים, אפשר למצוא בר לקוקטיילים, טרקלין ספרייה וספרים על חיות הבר. מחדר האוכל יוצאים אל מרפסת רחבה באוויר הפתוח ובערבים ניתן לשבת ולבהות בכוכבים בשמים הצלולים של בוצואנה. מתקנים אחרים בלודג' כוללים מסתור לתצפית על ציפורים, מרפסת שמש ובריכה שחיה לצנן את הנפש במהלך שעות הצהריים החמות. 


שייט בסירות מאקורו בתעלות המים של האוקוונגו תצפית על עדרי הפיליםימים 3-4 שמורת מורמי

אחרי ארוחת הבוקר ופעילות הטבע האחרונה נצא בטיסת שכר במטוס קל אל קמפ' מורמי. מחנה מורמי ממוקם על לגונה ציורית בקצה המזרחי של הדלתה של נהר האוקוונגו. חדרי האורחים - 11 מבני אוהלי ספארי אפריקנים, כל אוהל ממוקם על פלטפורמה מוגבהת ללינת 2 אורחים. חדר האמבטיה ממוקם בסמוך לאוהל. בלודג' קיימת ספרייה בנושאי טבע, לובי אלגנטי, פינת אוכל ובר. 

לינה: 2 לילות אירוח מלא באוהלי ספארי מרווחים. 

פעילויות בוקר וערב
קמפ' מורמי מציע מגוון רחב של פעילויות ספארי ביבשה וגם במים כאשר נקודת השיא של השהות מגיעה במהלך פעילות הבוקר ואחר הצהריים. נוסעים ברכב ספארי פתוח 4X4, פעילות המספקת הזדמנות לעקוב אחר חיי הבר בסביבה הטבעית של שמורת מורמי, אזור טבע מוגן וניתן לצפות בנמרים אריות, צ 'יטה. כלבי פרא אפריקאים, פילים, זברות בופאלו ומבחר סוגי אנטילופות. 
השייט בסירת מנוע יאפשר צפייה בשושנת המים המכסות את פני הלגונה תצפית בצפרים ועופות מים יוצאי דופן ותצפיות על היפופוטמים המשכשכים במים צלולים או עושים את דרכם דרך הקנים כדי לשתות או להתרחץ במים בסמוך לגדת הנהר. 


ימים 5-6 קזאנה

אחרי ארוחת הבוקר העברה בחזרה אל המסלול וטיסה במטוס קל לקזאנה ומשם העברה לצ'ובי לודג'. 
הפארק הלאומי צ'ובי הוא בית גידול לשפע בעלי חיים ובמיוחד עדרי הפילים כנראה הגדולים ביותר ששרדו מאוכלוסיית הפילים שנותרה על כדור הארץ. האוכלוסייה מכסה את רוב צפון בוצואנה, אזור הקפריבי של נמיביה, והאזור העליון בנהר הזמבזי בזמביה ובצפון מערב זימבבואה. אוכלוסיית הפילים מוערכת כיום בסביבות 120,000 כשאוכלוסיית הפילים גדלה בהתמדה כל שנה בכמה אלפים מאז תחילת המאה הקודמת, הפילים בפארק צ'ובי נודדים בתנועה עונתית למרחק של עד 200 ק"מ מצ'ובי ונהר הליניאנטי. בעונה היבשה הם מתרכזים בדרום מזרחו של הפארק, עד שהם מתפזרים בעונת הגשמים.
הפארק הלאומי צ'ובי, מהווה את הפארק הלאומי השני בגודלו בבוצואנה ומכסה 10,566 קמ"ר, אחד מהריכוזים הגדולים ביותר של פעילות טבע ביבשת אפריקה עם שפע של חיות בר ומציע חווית ספארי של פעם בחיים. 

לינה: 2 לילות אירוח מלא בחדר זוגי. 

פעילויות:
הימים במחנה צ'ובי יוקדשו לצפיה בחיות הבר ברכבי שטח פתוחים 4X4 ושייט בסירות לקבל נקודת מבט שונה על החיים של בעלי חיים והציפורים לאורך מערכת נהר הצ'ובי. תצפית מספינת נהר על נהר צ'ובי מפלי ויקטוריה המפלים מהצד של זמביהימים 7-8 - מפלי ויקטוריה ליווינגסטון

לאחר ארוחת הבוקר העברה מצ'ובי לודג' אל מעבר הגבול בקזאנה והמשך לעיירה וויקטוריה השוכנת למרגלות מפלי ויקטוריה האגדתיים. לאחר מנוחה קלה נצא לסיור לשמורת המפלים, אחד משבעת פלאי עולם. רוחבם 1,688 מ' וגובה נפילת המים 104 מ'. המפל יוצר ענן קבוע של רסיסי המים ומשחק קרני השמש יוצרים קשת תמידית מעל ערוץ נהר הזמבזי. נסייר לאורך יער הגשם עד לאנדרטה של סטנלי ליוינגסטון. אחר כך נמשיך דרך גשר הרכבת שניבנה על ידי רודס על נהר הזמבזי אל נקודת הגבול עם מדינת זמביה ואל מלון זמבזי סאן, מלון נוח, ידידותי הממוקם ממש על הקצה המזרחי של מפלי ויקטוריה. מקום, אידיאלי עבור רווקים, זוגות ומשפחות כאחד, כיף מהנאה ומסביר פנים. קיים שביל פרטי מבית המלון אל מפלי ויקטוריה, עם גישה בלתי מוגבלת למפלים. 

לינה: 2 לילות מלון זמבזי בחדר זוגי כולל ארוחות בוקר. 

פעילויות
בבוקר סיור מודרך אל שמורת המפלים צד זמביה. שפע של הזדמנויות לצלם את הפלא הטבעי הזה. 
אחר הצהריים (לא כלול במחיר) אפשר לצאת לשייט לאור השקיעה על נהר הזמבזי , לטוס בטיסה פנורמית מעל המפלים או ביקור בכפר התיירותי המקומי. 


יום 9 - עזיבה

טיול הספארי עומד להסתיים. העברה לשדה התעופה של ליווינגסטון וטיסה חזרה ליוהנסבורג. תוכלו לבלות זמן או להמתין בשדה התעופה של יוהנסבורג לטיסה ארצה חזרה. 
ליבך יתמלא זיכרונות טובים ורבים מההרפתקה הזו, ותהיה להוט לחזור הביתה כדי להראות למשפחתך וחברים בתצלומים מרהיבים שצלמת ובסיפורים על אפריקה. לחץ לקבלת מחיר ומה כלוללחץ לבקשת יעוץ נוסף


המידע שמופיע בפרסום זה, לרבות המסלול, המגורים, סוג הרכבים, מחירו ואופי הסביבה שבה הטיול מתנהל, הינו בגדר מידע ראשוני וכללי. על המתעניין שעומד לעשות שימוש במידע המופיע בפרסום זה חלה האחריות והחובה לוודא ולאמת את כל הפרטים החיוניים לרבות מחיר סופי , מועדי יציאה, דרישות המדינה המארחת, מכס, ויזות או רשיונות נהיגה. מומלץ לעשות את אימות הפרטים בקשר לחיסונים באמצעות לשכת הבריאות המחוזית. לא תהיה לכל אדם כל טענה הקשורה לטיב המידע המופיע בפרסום זה