נתיב הגנים המתפתל בין האוקיינוס ההודי והרי אוטניקואה וממשיך עד פורט אליזבט. לא מעט אנשים שטיול מאורגן הוא לא בדיוק "בטבע" שלהם, מי שנהנים יותר מעבודת התכנון המקדימה לא פחות מאשר מהטיול עצמו, מסלול נתיב הגנים בנהיגה עצמית ידריך אותכם לאורך המסלול.
מסלול החבילה
יום 1 : הגעה לקייפטאון
יום 2 : הר השולחן וקייפטאון
יום 3 : נתיב היין
יום 4 : קייפ פנינסולה וקייפ התקווה הטובה
ימים 6-5 : הרמנוס
ימים 7-8 : הודסהורן ומדבר הקארו הקטן
ימים 9-10 : נייזנה
יום 11-12 : שמורת הצ'יצ'יקמה
יום 13: פארק הפילים אדו
יום 14: סיום החבילה
למסלול זה יש חוברת הדרכה עם מפות, אטרקציות יומיות ומקומות לינה לכל יום.