לודג' מודרני הממוקם 10 דקות נסיעה משער שמורת קרוגר.

לודג' ליד שער קרוגר

לודג' מודרני הממוקם 10 דקות נסיעה משער שמורת קרוגר. חוויה אפריקאית עם צוות ידידותי ומתקנים מודרניים. חדרים זוגיים פרטיים נוחים ובקתות בוש' כולם מעוטרים עם נושאים אפריקה. הלודג' מספק חוויה ספארי בפארק או להתארח בתרבות האפריקאית.

ספארי רגלי בפארק קרוגר

ספארי רגלי בשמורה פרטית

אזור "קרוגר רבתי" מקבץ מספר שמורות פרטיות הגובלות עם הפארק הלאומי קרוגר. ביטול הגדרות סביב השמורות והפארק מאפשרת תנועה חופשית של חיות הבר בין השמורות השונות בכל רחבי האזור, בניגוד לפארק הלאומי קרוגר, השמורות הפרטיות מאפשרות גמישות בחוויית הספארי.

ספארי בשמורה פרטית, למשפחה ולזוגות

ספארי של יוקרה פשטנית

הפילוסופיה של הלודג' היא יוקרה פשטנית והכוונה היא 'לחזור אל הטבע', ליהנות מחווית טבע באווירה ללא חשמל, רק נרות, מנורות שמן ומקלחות פתוחות בבוש' האפריקאי המתודלקות בגזרי עץ ושמיים זרועי כוכבים. מיטות נוחות וסדינים מפנקים, מגבות רכות, כילות נגד יתושים ומבחר טואלטיקה לאמבטיה.

VFA APR

חבילות למפלי ויקטוריה

מבחר חבילות למפלי ויקטוריה ופארק צ'ובי

שייט בדלתה של האוקוונגו
ספארי בבוצוואנה, 2 לילות בשמורת צ'ובי + 2 לילות באוקוונגו/ מורמי, אפשרות להוסיף יום טיול למפלי ויקטוריה. המחיר כולל טיסות מצ'ובי לאוקוונגו וחזרה למאון. מחיר בעונה הירוקה 1888$ ואחר כך תוספות על פי העונה. מבחר אפשרויות נוספות
VFA R4950
חבילה למפלי ויקטוריה כולל טיסות מיוהנסבורג 2 לילות במלון על בסיס ארוחת בוקר. אפשרות להוסיף מבחר פעילויות אתגר. המחיר בתוקף בהתאם לזמינות.