6666

חבילות ספארי 4X4

ספארי 4x4  בפארק קרוגר ליום מלא לוקח אותנו בהדרכת ריינג'ר ברכב שטח גבוה דרך הנופים המדהימים של הפארק הלאומי קרוגר. הרנג'ר, מומחה בהתנהגות חיות הבר ומכיר את השטח ולכן יש סיכוי מצוין לשפע מפגשים עם חיות בר. אין זה יוצא דופן לצפות ב"החמשת הגדולים" של אפריקה בנוסף על מיני חיות בר רבות ביום אחד – יחד עם שורה של מינים אחרים של יונקים מרתקים, ציפור וזוחלים. 
כשהשמש השוקעת, הבוש האפריקני מתעורר לחיים, היצורים היומיים, כמו פילים אנטילופות וחזירי יבלות, מתחילים לחפש מקומות למנוחה ומפלט ללילה, ואלה הליליים – בעיקר משפחת החתולים הגדולים, הופכים פעילים ונועזים יותר ויותר כמו כדי לכוון את האנרגיות שלהם לכיוון האכלה רצינית. 
הספארי לילה מתחיל עם השקיעה המרהיבה ונערך ברכב צפייה ייחודי, יוצאים לדרך בזמן השקיעה עמוק אל תוך המרחבים המוארים בכוכבים של הפארק הלאומי קרוגר או אחת מהשמורות הפרטיות הסמוכות .
אין שום דבר כדי לנצח את הריגוש של אריות המופיעים תחת אלומת זרקורים רבי העצמה של כלי הרכב של ספארי בפארק קרוגר – אלא אם כן זה הריגוש של עדר גדול של בופלו, או כלבי בר נדירים. ספארי לילה בשמורה פרטית גם מציע את ההזדמנות לראות את חמדות הבוש: בוש' ביבי לוטש עיניים, ז'נה מעודנת, סרוואל אלגנטי או דורבן וכן הלאה.

ספארי בשמורה פרטית ופארק קרוגר

קוד טיול: CAF RSA0101

ספארי בפארק קרוגר

ההבדל בין ספארי בפארק קרוגר לשמורה פרטית